Haberler / Blog

CEZA TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Ceza ve Tevkif Evleri genel müdürlüğü makamlarında kullanılmak üzere PERSONEL ÇAĞRI SİSTEMLERİNDE KMS Güvenlik ve Bilgi Teknolojilerinin üretip geliştirdiği Makam Personel Çağrı Sistemlerini tercih etmiş ve kullanımına başlamıştır.Hayırlı olmasını dileriz. ..

Devamı
YARGITAY BAŞSAVCILIK MAKAMI

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı makamlarında kullanılmak üzere PERSONEL ÇAĞRI SİSTEMLERİNDE KMS Güvenlik ve Bilgi Teknolojilerinin üretip geliştirdiği Makam Personel Çağrı Sistemlerini tercih etmiş ve kullanımına başlamıştır.Hayırlı olmasını dileriz. ..

Devamı
HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI PERSONEL ÇAĞRI SİSTEMLERİ

Hazine ve Maliye Bakanlığı Sayın Bakan Yardımcılarımızın makamlarında kullanılmak üzere PERSONEL ÇAĞRI SİSTEMLERİNDE KMS Güvenlik ve Bilgi Teknolojilerinin üretip geliştirdiği Makam Personel Çağrı Sistemlerini tercih etmiş ve kullanımına başlamıştır.Hayırlı olmasını dil ..

Devamı
Ankara Akyurt MOB Mobilya Personel Takip Sistemi Kuruldu

Ankara Akyurt ilçesinin sayılı fabrikalarından olan MOB Mobilyanın personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih etmesi bizlere onur vermiştir.Firma yöneticileri ve ilgili görevlilere destek ve tercihleri için teşekkür ediyor.Hayırlı olmasını diliyoruz. ..

Devamı