Haberler / Blog

KARAYOLLARI 4.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Personel Ve Görevli Çağrı Sistemlerinde Firmamızı Tercih Eden Karayolları 4. Bölge Müdürlüğüne Teşekkür Eder Hayırlı Olmasını Dileriz.Profesyonellerin tercihi her zaman firmamız olmuştur.Kms Güvenlik ve Bilgi Teknolojileri Yönetimi Olarak Teşekkür Ederiz. ..

Devamı
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI

15 Adetten oluşan 5 Katlı Binanın Asansörlerinin Kartlı Asansör Çağırma sistemlerinin malzeme temini ve devreye alınmasında  Firmamızı Tercih eden Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı ve Yapı işleri dairesi başkanlığına teşekkür eder Hayırlı olmasını dileri ..

Devamı
DSİ 23. Bölge Müdürlüğü

Kastamonu, Bartın, Karabük ve Zonguldak bölgesi DSİ23, Bölge Müdürlüğü Web Tabanlı PDKS Yönetim Sisteminde Yazılım ve Donanım Tedariğinde Firmamızı Tercih Etmiş Sistem Başarı ile Devreye Alınıp Kullanıma Sunulmuştur.Hayırlı olmasını diler firmamızı tercih ettikleri için ..

Devamı
Bölge Adliye Mahkemesi

Ankara Bölge Adliye (İSTİNAF) Mahkemesi Bariyer, Kayar Kapı ve Fotoselli Cam Kapı Sistemleri alımında firmamızı tercih etmiştir.Firmamızı tercihleri için teşekkür ederiz.İyi günlerde kullanmalarını ve hayırlı olmasını dileriz ..

Devamı
CEZA TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Ceza ve Tevkif Evleri genel müdürlüğü makamlarında kullanılmak üzere PERSONEL ÇAĞRI SİSTEMLERİNDE KMS Güvenlik ve Bilgi Teknolojilerinin üretip geliştirdiği Makam Personel Çağrı Sistemlerini tercih etmiş ve kullanımına başlamıştır.Hayırlı olmasını dileriz. ..

Devamı
YARGITAY BAŞSAVCILIK MAKAMI

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı makamlarında kullanılmak üzere PERSONEL ÇAĞRI SİSTEMLERİNDE KMS Güvenlik ve Bilgi Teknolojilerinin üretip geliştirdiği Makam Personel Çağrı Sistemlerini tercih etmiş ve kullanımına başlamıştır.Hayırlı olmasını dileriz. ..

Devamı
HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI PERSONEL ÇAĞRI SİSTEMLERİ

Hazine ve Maliye Bakanlığı Sayın Bakan Yardımcılarımızın makamlarında kullanılmak üzere PERSONEL ÇAĞRI SİSTEMLERİNDE KMS Güvenlik ve Bilgi Teknolojilerinin üretip geliştirdiği Makam Personel Çağrı Sistemlerini tercih etmiş ve kullanımına başlamıştır.Hayırlı olmasını dil ..

Devamı