ANKARA BARİYER SİSTEMLERİ

ANKARA BARİYER SİSTEMLERİ

ANKARA BARİYER SİSTEMLERİ

 Ankara bariyer sistemleri ve kurulum hizmetlerinde firmamızı tercih etmenin büyük avantajları vardır.Bu avantajların en başında kaliteli ürün,ilkeli ve prensipli bir firma,deneyimli teknik ekip, kurum ve kuruluşlarla çalışmanın verdiği tecrübeye sahip bir firma ile çalışmaktasınız.

Bariyerlerin kontrolü noktasında HGS Plaka tanıma kumanda loop dedektör ve GSM ile giriş çıkış yapma olanağı mevcuttur.

Bariyer Sistemlerimiz kollu bariyer, mantar bariyer, rood broker(blok yol bariyeri) bariyer ve koldan kırılan bariyer çeşitleridir.


Kamuya açık ya da özel park alanlarında, özel konut ya da site girişlerinde araç geçişinin kontrol edilmesi ihtiyacı doğuyorsa, bariyerler en ideal çözümlerdir, üstelik araç trafiği yoğun olsa bile.

Bu sistemler, farklı malzemelerden yapılan gövdeler tarafından korunan motor ve kontrol ünitesinden oluşur. Paslanmaz çelik gövdeler, yoğun kullanım gerektiren uygulamalarda doğan kritik koşullar için tercih edilmektedir.

 Sitelerdeki ya da özel, kamuya açık veya konutlara ait otoparklardaki girişleri kontrol mü etmek istiyorsunuz?


Bariyerin hızlı açılması gereken dar girişlerden, 8 m.’ye kadar olan girişlere, her türlü giriş için çözüm mevcuttur. Kolun uzunluğuna, koruma kabininin bitimine ya da motor gövdesine göre farklılık gösteren bağımsız kontrol ünitesi ile, her ihtiyacı karşılamak mümkündür.

Herhangi bir kesintide motor içine yerleştirilmiş ek bataryalarla sistemin aynı şekilde çalışması sağlanmaktadır.

Bu sistemlerin kurulumu ya da bakımı için özel bir yetkinliğe ihtiyaç yoktur. Bu sistemler, işlevselliğinin devamı için gerekli aksesuarlarla donatılmıştır.

Geniş girişleri mi kontrol etmek istiyorsunuz?Geniş endüstriyel girişleri ve yükleme-boşaltma alanlarını kontrol etmeye yarayacak uzun kollar mevcuttur. Daha da önemlisi “efendi/köle” olarak adlandırılan fonksiyon sayesinde karşılıklı iki bariyerin eşlemesi (senkronizasyon) sağlanarak 6 ila 18 metre arası genişlikte giriş sistemleri kurmak mümkündür.