Ankara Güvenlik Kameraları

Ankara Güvenlik Kameraları

Ankara Güvenlik Kameraları

Tüm Türkiye genelinde güvenlik kamera sistemleri konusunda uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimizin talep ve isteklerini göz önüne alarak Kaliteli ürün, güvenilir hizmet anlayışını prensip edinerek hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Projelerinizde ürün desteği, teknik destek veya yerinde montaj hizmeti sunmaktayız.

AHD kamera, analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 2014 yılı sonlarında duyurulan AHD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. AHD kamera teknolojisi geleneksel analog  güvenlik kameraları ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır.

AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir. Bu nedenle mevcut güvenlik sisteminizin AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir.