ANKARA İP KAMERA SİSTEMLERİ

ANKARA İP KAMERA SİSTEMLERİ

ANKARA İP KAMERA SİSTEMLERİ

İp kamera sistemi:

Tüm Türkiye genelinde kamera sistemleri konusunda uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimizin talep ve isteklerini göz önüne alarak Kaliteli ürün,güvenilir hizmet anlayışını prensip edinerek hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Projelerinizde ürün desteği,teknik destek veya yerinde montaj hizmeti sunmaktayız.

IP kameralar analog görüntü yakalar ancak görüntü kameranın içine dijital olarak dönüştürür. Sıkıştırma ve hareket algılama gibi bazı dijital işlemler de kamerada gerçekleşebilir. IP kamera sistemleri de analog bir sistem gibi, video sabit sürücülere kaydedilir, ancak video kameradan doğrudan bir IP akışı olduğundan, videonun nasıl ve nerede kaydedildiğine dair daha fazla esneklik sunar.  Dijital videonun bir diğer faydası da kablosuz ile çok daha uyumlu olmasıdır. Kablosuz analog sistemleri de mevcuttur, ancak bunların dijital hale dönüştürülmeleri ve 802.11 IP ağı üzerinden yayınlanmaları gerekir. Ancak yine de sıklıkla parazitle karşılaşırlar.

IP kamera ve faydaları
→ Daha iyi kablosuz bağlantı- IP kameralar, daha güvenli bir ağ sağlar ve bunu yerleşik şifreleme ile yapar.
→ Mevcut kabloları kullanabilir - IP tabanlı kameralar ağ cihazları olarak hareket ettiğinden, genellikle evinizdeki mevcut ağ kablolarından yararlanabilirsiniz. Bu, kurulum görevini daha kolay hale getirebilir.
→ Uzaktan erişim daha kolaydır - IP kamera izleme işlevi daha esnektir ve uzaktan gözetim ihtiyaçları için daha uygundur.