ANKARA KUMANDALI KAPI SİSTEMLERİ

ANKARA KUMANDALI KAPI SİSTEMLERİ

ANKARA KUMANDALI KAPI SİSTEMLERİ

Ankarada Uzaktan kumandalı kapı kilidi fiyatları, kullanmak istediğiniz kapının modeline göre değişiklik göstermektedir. 

Uzaktan kumandalı kapı kilidi fiyatları hakkında bu sebepten ötürü net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Uzaktan kumandalı kapı kilidi fiyatlarını öğrenmek için öncelikle kullanılacak olan kapı kilidinin belirlenmesi gerekmektedir. Peki, bu kilitler nelerdir?

Elektronik uzaktan kumandalı kapı kilidi, elektrikli kilit karşılıkları ile birlikte kullanılmakta olan kilitleridir.

 Bu kilitleri geçiş kontrol cihazları (parmak izi sistemi cihazları, kartlı geçiş sistemi cihazları ve yüz tanıma sistemi cihazları) ile birlikte kullanabilirsiniz.

Elektrikli kilit karşılıklarının kullanılacak olan yerlerdeki kapıların sabit olan kısımlarında bulunan dil karşılıklarını değiştirmek, bu kilitleri kullanabilmek açısından yeterli olmaktadır.


Elektronik Uzaktan kumandalı kapı kilidinin enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere farklı modelleri yer almaktadır. Yani iki farklı çalışma prensibi ile de kullanılabileceklerdir.

Elektronik uzaktan kumandalı kapı kilidi, tüm kapı yapılarında rahatlıkla tercih edilebilir. Kullanılacak olan kapının tahta, demir, ahşap ya da çelik olması önemli değildir. Tutuş gücü ise beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir


Cam kapılar için ise manyetik mıknatıslı uzaktan kumandalı kapı kilidi kullanılmaktadır. Bu kilitlerin kullanımları çok kolay olup cam kapıların sabit olan kısımlarına takılarak kullanılırlar. Cam kapılardaki hareketli olan kısımlara ise manyetik kilit aparatlarının takılması gerekmektedir. Tutuş gücü manyetik mıknatıslı kapı kilitlerin 60 kilogram, 180 kilogram, 280 kilogram, 350 kilogram, 500 kilogram, 750 kilogram ve 1000 kilogram arasında değişebilmektedir. Bu kilitler ile birlikte kullanılacak olan aparatlar da L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatı olmaktadır. Kilitler, aparatlara yapıştıkları anda çıkarmak mümkün değildir. Mıknatıslı manyetik uzaktan kumandalı kapı kilidi fiyatları da çok uygun olmakla birlikte tüm bu kilitler uzaktan kumanda ile kullanılarak yerinizden kalkmadan kapılarınızın açılması sağlanabilmektedir.