ANKARA PARMAK İZİ OKUYUCU

ANKARA PARMAK İZİ OKUYUCU

ANKARA PARMAK İZİ OKUYUCU

Parmak İzi Okuyucu Sistemler
Parmak İzi Okuyucu
Parmak İzi Okuyucu Ankara | Parmak İzi Okuyucu Fiyatları Ankara | Parmak İzi Okuyucu Programı | Parmak İzi Okuyucu Sistemi | Parmak İzi Okuyucu Servis Ankara | Parmak İzli Personel Devam Kontrol


İrtibat Numaralarımız:

0312 312 1 251 & 0535 402 81 01


İrtibat Numaralarımız:
0312 312 1 251 & 0535 402 81 01

İrtibat Numaralarımız:
0312 312 1 251 & 0535 402 81 01

Parmak İzli Personel Takip Ve Geçiş Kontrol Sistemleri
Parmakların Uç Bölgesi İnsan Biyometrisine Uygun Olarak Benzersiz Yaratılmıştır.Bu Yapının Aynısının Yada Bir Benzerinin Hiç Bir İnsanda Bulunamayacağı İçin En Güvenilir Şifreleme Yöntemi Olarak Kullanılır.Parmak Ucu Bölgesinde Yer Alan Bir Nevi Haritaya Benzeyen  Yapı Aslında Girinti Ve Çıkıntılardan Meydana Gelir. 
Parmak İzi Okuma Cihazları Bu Girinti Ve Çıkıntıların Birbirine Mesafesini,Kıvrımların Açılarını Ve Belli Noktaların Birbirne Uzaklığını Algılayarak Belli Bir Şifreleme Algoritması Oluşturur.
Bu Algoritmaya Dayalı Olarak Daha Önceden Cihaz İçerisine Kaydedilen Bir Parmak İzi Tekrar Cihaza Okutulduğunda Eşleştirme Gerçekleşir.
Parmak İzli Geçiş Sisteminin Avantajları Nedir Ve Nasıl Çalışır.

Kartli gecis sistemlerinde oldugu gibi kisiler kart tasimazlar yada sifreleri akillarinda tutmak zorunda kalmazlar.Tum veri kisinin parmak uclarinda gizlidir.Kisinin kimlik bilgileri parmaklarinin ucuna parmak izi olarak kodlanmistir.
Parmak izi tercihinde kartimi unuttum,kaybettim gibi malzemeler tamamen ortadan kalkar.
Kart tercihinde ilk kart maliyeti ile kullanildikca yipranmadan dolayi kart yenileme maliyeti vardir. Parmak izi sarfi sifir (0) olan bir tercihtir.
Parmak izi tercihinde kayip, unutma, caldirma gibi mazeretler sona erer.
Kartli gecis sistemlerinde bir personelin birden cok kisinin kartini okutma dayanismasi cok gorulur. Parmak izi bu acidan yuzde100 guvenlidir.Parmak izli sistemlerde bu risk sifirdir. cunki kimse kimsenin yerine parmak izini hicbir kosulda okutamaz.