ANKARA PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ

ANKARA PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ

ANKARA PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ

PERSONEL DEVAM KONTROL ANKARAAnkara ve çevre illerde personellerinizin işe giriş çıkış saatlerini, mesailerini, Personel devam kontrol sistem ve zamanlarının takibi konusunda gelişmiş ürün kolay ve kullanışlı yazılım üzerine uzun yılların deneyim ve tecrübesine sahip firmamızla projelerinizi çalışmak bizlere onur verecektir.


 

Personel takip sistemi ile personel takibi yapmak mı? Artık çok basit bir hal alan bu işlemde kullanılmakta olan üç adet farklı cihaz türü bulunmaktadır.

1- Yüz tanıma cihazı,

2- parmak izi okuyucu

3-kartlı geçiş kontrol terminali…

Bu cihazlardan hangisini kullanacağınız tamamen sizin ihtiyacınıza kalmış olmakla birlikte, cihazların güvenilirliği, ihtiyacınız ve personel sayısı ya da kullanacak olduğunuz sektöre göre de değişebilir. Personel takip sistemi Ankara hizmetimizi sizlerden aldığımız güç ve yıllardan aldığımız tecrübeyle devam ettirmekteyiz. Uygun fiyat garantisi ile sunduğumuz personel takip sistemlerimiz i siz de her sektörde çalışan personellerinizin devam kontrollerini takip etmek için kullanabilirsiniz.

Yüz tanıma personel takip sistemi Ankara hizmetimizi, Ankara’nın tüm ilçelerinde ve yakın illerde gerçekleştirmekteyiz. Bu sistemler, şüphesiz ki personel takip etmek için kullanılmakta olan en güvenilir sistemlerdir. Çünkü yüz tanıma sistemlerinde, eşsiz ve benzersiz olan yüz okuma algoritması kullanılır. Bu algoritma, hiçbir insanın yüzünde aynı değildir. Bu da personellerin giriş ve çıkış yaparken, birbirleri yerine yüz okutması gibi bir seçeneği ortadan kaldırarak güvenilir bir takip işlemi yapmanızı sağlar. Bu cihazların pek çok modelinde aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilmenizi sağlayacak olan modelleri bulunur. Kayıt hafızaları da bu geçiş tipleri göz önüne alınarak artırılabilmektedir. Personel takip programı ile kullanıldıklarında da muhteşem bir takip etme imkanı sunmaktadır.


Parmak izi personel takip sistemi Ankara’nın tüm ilçelerinde ve çevre illerde personel takip etmek amacıyla kullanılmaktadır. Bu sistemlerde en son parmak izi teknolojisi kullanılmaktadır. Parmak izi, eşsiz ve benzersiz bir yapıya sahip olduğundan dolayı, personellerinizin birbirlerinin yerine parmak izi okutması yapması gibi bir durum söz konusu değildir. Öncelikle bu cihazların kullanılabilmesi için personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırılması gerekmektedir. Daha sonra da personellerin parmak izlerinin kayıt edilmesi gerekir. Kayıt işleminde sonra her parmak izini okutan personel, bu cihazlar ile kolay ve hızlı bir şekilde geçiş yapabilecektir. Bu cihazlarda aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilirsiniz. Özellikle parmak izi kayıt hafızası dolduğunda bu şekilde geçiş yapmak, sistemi devamlı olarak aktif bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır.


Kartlı personel takip sisteminde ise personelleri takip edebilmek için kart tanıma teknolojisi kullanılmaktadır. Kartlar, her personele bir adet olacak şekilde kayıt edilir. Bu kayıt işleminden sonra geçiş yapacak olan personeller, kartlarını 10 ile 15 santimetre mesafeden cihaza yaklaştırarak geçiş yapabilir. Kartın yanı sıra şifre imkânı da sunan kartlı geçiş cihazlarında, personellerin birbirleri yerine kart okutması gibi bir dezavantaj bulunmaktadır. O yüzden günümüzde personel takibi için daha az ve geçiş kontrolü için ise daha sık kullanılmaktadır. Kartlı personel takip sistemi Ankara fiyatları çok uygundur.


Personel takip sistemi Ankara distribütörü olan KMS Bilgi Teknolojileri; yüz tanıma sistemi, parmak izi tarama sistemi ve kartlı okuyucuları çok uygun fiyattan satışa sunmuştur. Peki siz bu uygun fiyatlar karşısında neden hala personellerinizi manuel olarak takip ediyorsunuz? Manuel takipte yaşadığınız tüm sorunlar ve yapılacak olan tüm hataları personel takip programı ve pdks cihazını bir arada kullanarak ortadan kaldıracaksınız!