ŞİFRELİ KİLİT SİSTEMLERİ ANKARA

ŞİFRELİ KİLİT SİSTEMLERİ ANKARA

ŞİFRELİ KİLİT SİSTEMLERİ ANKARA

ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ ANKARA

Şifreli kapı kilidi Ankara cihazları, belirli alanlara, belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin giriş ve çıkışlarını kontrol altına almak için kullanılmakta olan cihazlardır. Kullanımları çok basit olan şifreli kapı kilidi Ankara cihazları, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadır. Çünkü bu cihazlar ile sadece kapılar değil, aynı zamanda bariyerler ve turnikeler de tetiklenebilir. Şifreli kapı kilidi Ankara cihazları ile kapıları tetiklemek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin, farklı kapı yapılarında kullanılabilir olan modelleri bulunmaktadır. Bu modeller sayesinde tahta kapılara, Amerikan kapılara, ahşap kapılara, pvc kapılara, kompozit kaplara, pvc kapılara ve pimapen kapılara tetik verilebilmektedir. Tüm farklı kapı yapılarına tetik vermek için kullanacağınız şifreli kapı kilidi Ankara cihazları, mifare ya da proximity kartları okuyabilmektedir. Hangi kartı okuyacağı tamamen cihazın modeline kalmıştır. Üstelik şifreli kapı kilidi Ankaracihazlarının, iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. Dış ortamlarda kullanılan modelleri su geçirmez oldukları için kullanılmalarında herhangi bir sorun yoktur.

Şifreli kapı kilidi Ankara cihazlarında kullanılabilir olan farklı dört model bulunmaktadır. Bunlar; standalone şifreli kapı kilidi Ankara cihazları, online şifreli kapı kilidi Ankara cihazları, offline şifreli kapı kilidi Ankara cihazları ve panelli şifreli kapı kilidi Ankara cihazlarıdır. Hangi cihaz modelinin kullanılacak olduğu, tamamen sizin tercihinize kalmış olsa da kullanımda değişiklik gösterecektir.

Standalone şifreli kapı kilidi Ankara cihazları, çalışmalarına bilgisayardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara öncelikle master kart okutulmaktadır. Daha sonra da kartların tanıtılması gerekmektedir. Kart okuyucuların tetik süresi istenildiği gibi ayarlanabilir. Tetik olarak kuru kontak verebildikleri için elektronik kilit, elektrikli kilit karşılıkları ve manyetik kilitler ile de tetiklenebilmektedirler. Kart okutarak giriş ve çıkış yapılabileceği gibi aynı zamanda şifre ile de geçiş yapılabilmektedir. Sabotaj yapılması durumlarında alarm vererek kendini kapatma özelliğine sahip olan standalone şifreli kapı kilidi Ankara cihazları, ofis ve depo kapılarında güvenle kullanılabilmektedir.

Online şifreli kapı kilidi Ankara cihazları ise kullanımları sırasında, bilgisayarın sürekli olarak açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Geçiş yetkileri, geçiş zaman tanımları ve geçiş adetleri bu cihazlara, program üzerinden tanımlanmaktadır. Offline şifreli kapı kilidi Ankara cihazları ise çalışmaları sırasında bilgisayarın açık olmasına gerek duymayan cihazlardır. Bu cihazların kendisi bir panel gördüğü için çalışması sırasında panele de ihtiyaç duymazlar. Ip tabanlı olan offline şifreli kapı kilidi Ankara cihazları, kartlı geçiş terminalleri ile birlikte en yakın network switch’e takılarak sisteme dahil edilmektedirler.

Panelli şifreli kapı kilidi Ankara cihazları ise çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlar, hafızalarında hiçbir bilgiyi barındıramazlar. Bütün bilgiler, panel üzerinde tutulmaktadır. Bir panele modeline göre 2, 4, 8 ve 16 adet kart okuyucu bağlanabilmektedir.

Şifreli kapı kilidi Ankara cihazları hakkında siz de daha fazlasını öğrenmek ya da şifreli kapı kilidi Ankara cihazları fiyat teklifi almak için hemen şimdi bizi

0312  312 12 51 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz. Şifreli kapı kilidi Ankara cihazları fiyat için zaman kaybetmeyin.